Witamy w UP2D8, platformie komunikacyjnej dla CNHi Polska

 Na żywo w Płock od 1 maja !!

Bądź częścią #WEAREUP2D8 w CNHi Polska w zaledwie 3 krokach:

1)     Zainstaluj aplikację

2)     Zarejestruj się jako użytkownik (prywatny lub służbowy)

3)     Śledź CNHi Polska (kliknij follow)

Pobierz aplikację mobilną już teraz !!

Czy masz jakieś pytania ?


  1. Co zrobić, jeśli nie mam  poczty firmowej e-mail ? Możesz uzyskać dostęp za pomocą służbowego lub osobistego adresu e-mail. Wszystko, czego potrzebujesz, to smartfon lub laptop / komputer, pełne imię i nazwisko, oraz klucz dostępu do grupy CNHi Polska Pamiętaj, że podczas wypełniania swoich danych masz możliwość wyboru , czy chcesz swoje dane pokazać również innym użytkownikom.
  2. Co zrobić, jeśli nie mam smartfona? Możesz uzyskać dostęp do tych samych informacji za pośrednictwem laptopa / komputera z dostępem do internetu . Aby to zrobić, przejdź do cnhindustrial.up2d8.be i zaloguj się w taki sam sposób, jak w przypadku smartfona.
  3. Co zrobić, jeśli nie mam telefonu służbowego? Możesz zainstalować aplikację na swoim osobistym smartfonie, laptopie / komputerze. Dostęp do aplikacji jest możliwy z każdego urządzenia w każdym miejscu .
  4. Co się stanie z moimi danymi podczas rejestracji ? Dla CNH kluczowe znaczenie ma ochrona danych osobowych zgodnie z przepisami RODO. UP2D8 to zamknięta platforma, na której kanał CNH Industrial jest dostępny tylko dla pracowników, którzy zostali przyjęci przez administratorów UP2D8 firmy CNH Industrial. Wszelkie wrażliwe dane osobowe są wprowadzane przez samego użytkownika i mogą być niewidoczne dla innych . Dane osobowe są przechowywane w centralnej bazie danych UP2D8. W celu uzyskania informacji na temat prywatności i warunków przetwarzania danych proszę o zapoznanie się z dokumentem “Prywatność i warunki”, który zawsze można znaleźć w profilu użytkownika. Dokument ten jest również udostępniany użytkownikowi podczas procesu rejestracji.
  5. Jakie są korzyści z zainstalowania aplikacji? Dzięki tej aplikacji będziesz szybciej informowany o tym, co dzieje się w firmie. Pandemia Covid-19 i rosnąca popularność pracy z domu nauczyły nas, że nadal ważna jest możliwość szybkiego informowania naszych pracowników o decyzjach i o tym, co dzieje się w firmie. Stąd ta nowa metoda komunikacji.
  6. Czy każdy może opublikować wiadomość? Samo publikowanie jest wykonywane przez administratorów. Jeżeli nie posiadasz takich uprawnień a chcesz opublikować jakąś wiadomość/wydarzenie uprzejmie prosimy o przekazanie administratorom takiej  informacji . Kontakt a administratorami : krzysztof.dabrowski@cnhind.com , marta.kaluta@cnhind.com , malgorzata.filant-spinkis@cnhind.com Pełna lista administratorów znajduje się również na stronie UP2D8 w grupie CNHi Polska pod postem : administratorzy – kontakt.
  7. Jeśli ktoś znajdzie mój klucz logowania, czy istnieje niebezpieczeństwo, że ta osoba może włamać się na moje konto UP2D8? Nie, klucz logowania służy tylko do natychmiastowego zaakceptowania Cię podczas logowania i dodania Cię do odpowiednich grup użytkowników, aby administratorzy nie musieli akceptować wszystkich użytkowników ręcznie. Administratorzy mogą również zobaczyć, kto użył którego klucza logowania.